top of page
Kurz baby masáže- darčekové poukážky pre mamičky

Magnetické a nemagnetické poukážky

Darčekové poukážky na kurz baby masáže sú jedinečný a originálny darček, ktorý pohladí nie len  oči ale aj srdce. Darujte jedinečný zážitok v podobe kurzu baby masáže. Spoločné strávené chvíle a získané znalosti budú viesť mamičku/otecka spolu s bábätkom celým ich životom. Masážou sa zlepšuje porozumenie, komunikácia a to všetko prostredníctvom dotykov lásky. Viac o účinkoch baby masáže na fyzický a psychický stav dieťatka i rodiča si môžete prečítať tu.

Darčekovou poukážkou môžete potešiť nie len nastávajúce mamičky a budúcich rodičov. Poukážka je skvelým darčekom aj na krstiny, k oslave narodeniu dieťatka či len tak, pre radosť mamičky či otecka.

Darčeková poukážka baby masáže

Ako objednať darčekovú poukážku ?

Vyberte si o aký druh poukážky máte záujem a kontaktujte ma na babymasaze.info@gmail.com alebo +421 908 032 152. Pred objednaním si prosím prečítajte všeobecné obchodné podmienky.

Čo od Vás budem potrebovať ? 

  • kvalitnú fotografiu ( pokiaľ nemáte záujem o univerzálnu poukážku bez vlastnej fotky

  • mená obdarovaných, prípadne vlastné venovanie

  • spôsob platby- osobne, prevodom, na dobierku

  • spôsob doručenia

 

Poukážku si môžete vyzdvihnúť osobne, viem ju poslať Vám alebo obdarovaným poštou, prípadne Vám viem poukážku zaslať na mail a môžete si ju sami vytlačiť.

V rámci Banskej Bystrice Vám viem po dohode poukážku aj osobne doručiť.

Ako si uplatniť poukážku ? 

  • pri prihlásení na kurz mi prosím napíšte, že chcete uplatniť poukážku, ktorú ste dostali. Poukážka je viazaná na meno preto budem od Vás žiadať údaje spojené s poukážkou, prípadne poukážku k nahliadnutiu.

Platnosť poukážky

  • poukážka platí 12 mesiacov od vystavenia.

  • UPOZORNENIE: kurzov sa môži zúčastniť len rodičia s deťmi do max. 12 mesiacov. Na kurz je potrebné sa prihlásiť v predstihu na babmasaze.info@gmail.com

Magnetická poukážka je skvelý a originálny darček pripomínajúci spoločné chvíle s bábätkom. Magnetickú darčekovú poukážku má obdarovaná stále na očiach. Je možné ju dať na chladničku, auto, tabuľu či iný magnetický povrch.

Nemagnetické poukážky sú  tlačené na kvalitnom fotopapieri.

Darčeková poukážka kurz msáže novorodencv

Cena poukážky?

  • nemagnetická 60 eur  (cena kurzu)+ prípadné poštovné 

  • magnetická 60 eur (cena kurzu)+ 1,50+ prípadné poštovné 

Kurz baby masáže- darčekové poukážky

Obálka na poukážku ?

  • V ponuke čoskoro nádherné darčekové obálky na poukážky

bottom of page