top of page

Ahojte,

 

volám sa Simona Rajnohová a som kvalifikovaná masérka a  medzinárodne certifikovaná inštruktorka masáže dojčiat CIMI (Certificated Instructor of Infant massage) v programe IAIM (International Association of Infant Massage).

K prvým poznatkom o účinkoch masáží som  sa dostala už v detstve. Vtedy som začala masírovať svoju babku aby som jej aspoň trochu pomohla od jej bolestí- tiež to bol čas pre nás dve, čas zblíženia a porozumenia. Neskôr som sa rozhodla ísť študovať na strednú zdravotnícku školu v odbore masér. Po ukončení školy som sa zvlažovala medzi prácou masérky alebo štúdiom na pedagogickej fakulte...

 

Práca masérky  ma bavila a napĺňala, rozhodla som sa otvoriť svoj masážny salón a časom som sa začala venovať aj organizovaniu kurzov a prednášok pre masérov i širokú verejnosť. V roku 2017 sa mi naskytla možnosť absolvovať kurz inštruktorky masáže dojčiat. Tento kurz mi dal možnosť spojiť všetko čo milujem a čo ma baví- masáže, deti, lektorovanie a prácu s ľuďmi.

Sila dotyku je naozaj neopísateľná a je formou komunikácie, pochopenia a podpory. Nežný dotyk zlepšuje citovú väzbu a pomáha nám od fyzických aj psychických ťažkostí v každom veku už od narodenia až po starobu. Rada Vás na svojich kurzoch prevediem čarom masáže vašich bábätiek a odovzdám vám všetky potrebné  informácie pre správne vykonanie hmatov. Kurzy organizujem skupinové aj individuálne v Banskej Bystrici a vo Zvolene. Aktuálne nájdete aj moje online kurzy tu.

Je len na Vás, pre ktorý kurz sa rozhodnete. 

Teším sa na stretnutie s Vami.

Baby masáže_81 (2).jpg

Simona Rajnohová

bottom of page